Novinky

Půjčovna dodávek Praha napsali o nás

29.1.2015
Potřebujete dodávku? Můžete si ji i půjčit
Led 23, 2015 Bez komentáře Napsal Honza ..Ačkoliv klasické osobní auto má dnes téměř každý, je stále více a více lidí, kteří potřebují to užitkové. A to ať už nárazově, nebo dlouhodobě, v rámci pracovní sezony. V takovém případě je samozřejmě neefektivní investovat do svého, jelikož mnohem lepší volbou je půjčovna dodávek. A to samozřejmě nejlépe od profesionálů, kterými je společnost Půjčovna dodávek s.r.o. Právě u ní máte jistotu nejenom širokého výběru několika světových značek, ale máte také jistotou toho, že žádné z nabízených aut není starší 36 měsíců a že zároveň splňuje všechny požadavky na kvalitu a technický stav.

Kde všude si lze dodávku půjčit?
Tím hlavním městem, na které společnost orientuje svou nabídku, je tuzemská metropole, tedy hlavní město Praha. Právě zde si mohou zájemci kdykoliv, a to 7 dní v týdnu přijet pro vybraný vůz, a to ať už potřebují klasickou dodávku, nebo minibus, ale stejně tak i přívěs. I ten jim je půjčovna dodávek Praha schopna nabídnout. Tím ale profesionální služby zdaleka nekončí, jelikož k dispozici vám v případě potřeby může být i profesionální řidič, který váš náklad vyzvedne a bezpečně dopraví do cíle. A to jak na území naší země, tak samozřejmě na jakékoliv území Evropského státu.

Pro koho jsou služby půjčovny určeny?
Klientů může být celá řada. Mohou to být lidé, kteří se stěhují a potřebují jednorázově převést své věci, ale stejně tak i řemeslníci, kteří potřebují další užitkové auto. Těm navíc autopůjčovna dodávek Praha vyjde vstříc i v rámci zvýhodněných cen při dlouhodobém pronájmu. Stejně tak se na společnost můžete obrátit, pokud chcete vyrazit ve více lidech třeba na dovolenou, či jedete koupit nábytek a další rozměrnější zboží, které zkrátka nemáte jak převést. Nyní však už víte, že řešení daného problému nemusí být vždy složité. Navíc máte jistotou toho, že si svou dodávku můžete snadno zarezervovat online.

Půjčovna dodávek praha

30.10.2014
Nově nabízíme k pronájmu skříňovou dodávku s hydraulickým čelem.

Půjčovna dodávek Praha

18.7.2014

© 2008 Půjčovna dodávek s.r.o., Bryksova 940/35, Praha 9, Tel.: (+420) 283 840 203, Tel.: (+420) 283 840 208, E-mail: mecarent@seznam.cz.